دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی با نام تجاریIR4T با اهداف متنوع و گوناگونی از جمله ترویج سفرهای گروهی و توسعه فرهنگ گردشگری، توجه به نیازهای متخصصین و زمینه سازی امکان حضور ایشان در همایشهای علمی جهان در سال 1396 بنیاد گردید.
ارایه خدمات گوناگون،با کیفیت و قیمت مناسب به هم میهنان از اهدافی است که این مجموعه دنبال می کند. از سوی دیگر آشنا نمودن گردشگران سایر کشورها با فرهنگ و تمدن سرزمینمان و جاذبه های متنوع گردشگری،زمینه سازی ورود گردشگر خارجی به میهنمان و ارز آوری به کشور، با تولید محتوا و تهیه انواع بسته های سفر ایرانگردی به 5 زبان زنده دنیا تلاش و کوشش خود را بر پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری کشور قرار داده است.
وجود کارشناسان و متخصصان و کارگزاران داخلی و خارجی این مجموعه، امکان فراهم نمودن خدمات تخصصی گردشگری اروپا و کانادا و کاهش هزینه های سفر و تنوع بسته های سفر را ایجاد نموده است. همچنین این دفتر شرایط مناسب را جهت اخذ انواع ویزا خصوصا ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا و انواع ویزای مالتیپل فرانسه را فراهم می آورد.
رویکرد ما توجه چند جانبه به تمام ابعاد گردشگری است و تلاشمان بر این است که شرایط سفر را در درجه اول برای هم میهنانمان با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب فراهم آوریم و از سوی دیگر به تمام نیازهای روانی آنها در سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت پاسخ دهیم. از سوی دیگر با فراهم آوردن زمینه های ورود گردشگران به ایران توسعه اقتصادی کشور را به میزان بضاعت و توان مجموعه فراهم آوریم و در این راه یاری خداوند را آرزومندیم.